Please enable JS

TAPETY

Poniżej przedstawiamy ofertę czołowych producentów tapet na świecie, które dostępne są w naszym Salonie. Zapraszamy na ulicę Zakładową 14 w Koninie, gdzie zaprezentujemy nie tylko albumy ze wzorami tapet, ale także aranżacje wnętrz ze ścianami, na których prezentujemy wiele wzorów.TAPETY ARTE

Arte to producent wyrafinowanych tapet ściennych. Firma należąca do rodziny Desart i działa od 1981 roku. Tapety Arte zdobią ściany zarówno domów mieszkalnych, jak i wnętrz użytkowych w ponad 80 krajach. Co roku wewnętrzny zespół doświadczonych projektantów tworzy kilka nowych kolekcji. Wiele czasu i wysiłku wkłada się w badania: Arte nieustannie poszukuje nowych metod produkcji i wysokiej jakości materiałów. Około połowa produktów jest wytwarzana we własnym zakresie w procesach przyjaznych dla środowiska. Mniejsza liczba oklein ściennych jest produkowana przez zewnętrznych partnerów, którzy stosują te same normy jakości i zrównoważonego rozwoju. Firma posiada salony korporacyjne w Paryżu, Culemborg (Holandia), Londynie i LA.


Strona producenta: arte-international.com


ARMANI / CASA

Armani dla większości z nas kojarzy się z modą. Jednak to coś więcej, min. dekoracje wnętrz, w tym tapety. Grupa Armani to marka symbolizująca modę i luksus, oznacza umiejętność tworzenia wyjątkowych produktów, łącząc estetykę, jakość i innowacyjność z silnym systemem wartości. Grupa znana jest nie tylko z niepowtarzalnego, charakterystycznego stylu swoich produktów, ale przede wszystkim wysokiej jakości produktu.


Strona producenta: armanicasa-wallcoverings.com


VERSACE

Logo spod znaku meduzy zna chyba każdy. Założona w 1978 roku w Mediolanie, Gianni Versace S.r.l. jest jednym z wiodących międzynarodowych domów mody i symbolem włoskiego luksusu na całym świecie. Projektuje, produkuje, dystrybuuje i sprzedaje produkty modowe i lifestylowe, w tym haute couture, prèt-à-porter, akcesoria, biżuterię, zegarki, okulary, zapachy i elementy wyposażenia domu.


Strona producenta: versace.com

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Potrzebne dodatkowe szczegóły? Porada w aranżacji? Skontaktuj się z nami.